mobil chat

Kurallar

Sohbet Girişi
kullanıcı adınız
şifreniz
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet Kuralları

Sohbet Odalarımızda keyifli ve saygılı bir şekilde zaman geçirmek için bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

  • Saygıdan ve nezaketten ödün vermemek için kurallarına uyun: Sohbet esnasında her zaman saygılı ve nazik olun. Kişisel saldırılardan, ırkçılıktan, cinsiyetçilik, ayrımcılık veya taciz içeren davranışlar sitemiz üzerinden kabul edilemez.
  • Konuşmalara katılın: Özellikle sohbete katılmaktan çekinmeyin. Diğer insanların konuşmalarını dinleyin ve saygılı bir şekilde diğer insanlarla sohbetinizi ilerletin.
  • Spam yapmaktan uzak durun: Sohbet odasına gereksiz mesajlar veya linkler göndermeyin. Konuşmanın akışını ve sohbetin durmasını engelleyen veya diğer katılımcıların deneyimini bozan her türlü davranış yasaktır.
  • Konuşma konusunu ve akışını değiştirmeyin: Sohbetin konusu belliyse, konuşma konusunu değiştirmekten kaçının. Başka bir konu hakkında konuşmak istiyorsanız farklı global odasına geçin.
  • Gizlilik ve güvenliği koruyun: Kişisel bilgilerinizi veya başkalarının kişisel bilgilerini paylaşmaktan kaçının. Ayrıca, sohbette güvenliği tehdit eden mesajlar göndermek yasaktır.

Kurallara uyduğunuz sürece sohbetimiz keyifli ve eğlenceli olacaktır. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, bizlere #operhelp kanalından bildirin.