mobil chat

Hakkımızda

Sohbet Girişi
kullanıcı adınız
şifreniz
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Hakkımızda

BizimleSohbet.Com hakkında kısaca sizlere bilgi verecek olursak; 2024 yılında kurulmuş bir sohbet ve arkadaşlık sitesiyiz. Buradaki amacımız herhangi bir kar amacı gütmeden siz değerli chat ve sohbet kullanıcılarımıza bir çatı altında online olarak kesintisiz hizmet vermek olacaktır.

Bizim sitemizi kullanan insanlar, sizlere sunmuş olduğumuz yenilik ve imkanların hepsinden ücretsiz faydalanabilmektedirler. Tek amacımız sizlerin internet üzerinden sohbet odamıza katıldığınız an sizlere en güzel şekilde hizmet verebilmektir. Bu nedenledir ki bütün oluşumumuz büyük bir titizlik içerisindedir.

Chat odalarımız artık mobil özellikte.. Cep telefonlarınız üzerinden web tarayıcılar aracılığı ile sohbet odalarımıza katılıyor iseniz eğer bu da bazı donma kasma gibi problemler yaratacaktır.. Artık google play üzerinden 'bizimle sohbet' yazarak mobil uygulamamıza erişebilir sohbet odalarımıza kesintisiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yer almakta olan bir çok eğlence odalarımız bulunmaktadır. #Oyun, #Kelime gibi odalarımızca soru cevap oyunu yarışı içerisinde olabilir, #Radyo odasında ise kaliteli Dj adminlerimiz önderliğinde istediğiniz müziği dinleyebilir, şarkı armağan edebilirsiniz..

BizimleSohbet.Com sitesinin amacı sizlere kesintisiz bir sohbet ortamı sağlamaktır.